Düzce'de tercih edilen en önemli psikologlardan birisi olan İsminur Kurcadüz kimdir ? İlk ve ortaokul eğitimlerini Yığılca'da tamalayan Kurcadüz lise eğitimini Ankara'da tamamladı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nda 2019 yılında mezun olurken Psikoloji dalında gerekli eğitimlerini tamamlayarak danışanlarına hizmet vermek için Düzce'ye döndü. Kısa sürede en çok tercih edilen psikologlar arasında yerini alan Kurcadüz çocuk ve ergen terapileri, çift ve evlilik terapilerinin yanı sıra bireysel terapiler yaparak isminin kısa sürede ön plana çıkmasını sağladı. (DMHA)